| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-APW580S |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μοντέλο: | MF-APW580S | Ταχύτητα: | Έως 1000 την ώρα |
|---|---|---|---|
| Πίεση αέρα: | 5-8 κιλά | Σύρμα o διάμετρος: | 1/4-3/4 |
| ανώτατο μέγεθος του εγγράφου: | 580mm x 720mm | Ελάχιστο μέγεθος χαρτιού: | Βιβλίο μεγέθους Α6 |
| Μέγιστο πάχος τρύπησης: | 5 φορές συνολικά 15 χλστ | Ηλεκτρική ισχύς: | 3ph 380 |
| Μέγιστο μέγεθος άκρου διάτρησης: | 580 χιλιοστά | Μέγιστο μέγεθος άκρου δέσμευσης: | 580 χιλιοστά |
| Επισημαίνω: | μηχανή σπειροειδούς βιβλιοδεσίας για σημειωματάρια,Μηχανή δέσμευσης χάρτου με χτυπήματα ημερολογίου,Μηχανή δέσμευσης σύρματος με εγγύηση |
||
Μηχανή Διάτρησης Ημερολογίου Πλήρως Αυτόματη, Μηχανή Διάτρησης Χαρτονιού Σκληρών Θηκών Σημειωματάριων MF-APW580S
Η μηχανή τύπου PBW580s περιλαμβάνει τμήμα τροφοδοσίας χαρτιού, τμήμα διάτρησης οπών, τμήμα τροφοδοσίας δεύτερου εξωφύλλου και τμήμα βιβλιοδεσίας wire o. Αυξήθηκε η απόδοσή σας για την παραγωγή σημειωματάριων με σύρμα και ημερολογίων με σύρμα.
Διαδικασία εργασίας
Διαθέσιμο εργαλείο βιβλιοδεσίας για επιλογή (1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 3/42. Εργαλείο διάτρησης
![]()
| ταχύτητα | Έως 1000 ανά ώρα |
| Πίεση αέρα | 5-8 kgf |
| Διάμετρος wire o | 1/4-3/4 |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτιού | 580mm x 720mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτιού | Βιβλίο μεγέθους A6 |
| Μέγιστο πάχος διάτρησης | 5 φορές σύνολο 15mm |
| Ηλεκτρική ισχύς | 3ph 380 |
| Μέγιστο μέγεθος άκρου διάτρησης | 580mm |
| Μέγιστο μέγεθος άκρου βιβλιοδεσίας | 580mm |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360