| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-SCM500 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
|---|---|
| Τιμή: | USD/EUR/RMB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | MF-SCM500 | Ταχύτητα: | 100-150 τεμάχια/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 780*430mm | Ελάχιστο μέγεθος: | 140*140 χιλιοστά |
| πάχος χαρτιού: | 80-200gsm | πάχος χαρτονιού: | 1-4 χιλιοστά |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | Δυναμικό: | 380/220V,3PH |
| Χρήση: | Βιβλίο σκληρής επιφάνειας, σημειωματάριο, ημερολόγιο, πιστοποιητικό | Εφαρμογή: | Μικρή τυπογραφία |
| Επισημαίνω: | μηχανή βιβλιοδεσίας σκληρόδετου ημιαυτόματη,Μηχανή κατασκευής εξώφυλλου σημειωματάριου,μηχανή βιβλιοδεσίας σκληρόδετου με εγγύηση |
||
Αυτό το Case Maker MF-SCM500 χρησιμοποιείται κυρίως για προσαρμοσμένα και μεμονωμένα φωτογραφικά βιβλία (αλμπουμ φωτογραφιών), φακέλους, πιστοποιητικά, ημερολόγια, βιβλία σκληρής επιφάνειας.Αυτό το μοντέλο είναι συνήθως τοποθεσία χαρτόνι που είναι ευέλικτη και εξοικονόμηση χρόνου στη μηχανή ρύθμιση για εξατομικευμένη παραγγελίαΤο μηχάνημα αυτό λειτουργεί από έναν χειριστή.
| Σχήμα | MF-SCM500 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/220V, 50HZ |
| Δύναμη κεντρικού υπολογιστή | 5.2kw |
| Ταχύτητα εργασίας | 1-3PCS/λεπτο |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1-4mm |
| Δύσκολη περίπτωση πλάτος σπονδυλικής στήλης (μίν.) | 8 χιλιοστά |
| Μέγεθος θήκης ανοικτού βιβλίου (μέγιστο) | 780x430 χιλιοστά |
| Μέγεθος θήκης ανοικτού βιβλίου (min) | 140x140 χιλιοστά |
| Διάμετροι μηχανής ((L × W × H) | 1780 × 1620 × 1000 mm |
| Μοντέλο | 80-200 γραμμάρια |
| Βάρος μηχανής | 500 κιλά |
![]()
![]()
■ Διαθέτουμε επαγγελματίες πωλητές και τεχνικούς, οι οποίοι σας εξυπηρετούν με την εμπειρία και τις εξαιρετικές δεξιότητές τους.
■ Έχουμε εξάγει μηχανήματα σε περισσότερες από 100 χώρες και έχουμε δημιουργήσει ένα καλά αναπτυγμένο σύστημα και δίκτυο υπηρεσιών.
■ Όλες οι μηχανές έχουν δωρεάν εγγύηση ενός έτους.
■ Η απλή λειτουργία των μηχανών και ο αυστηρός έλεγχος της ποιότητας καθιστούν πολύ απλή τη μεταπώληση.
■ Επαγγελματική και αποτελεσματική υπηρεσία συντήρησης και ταχεία και ακριβής ανατροφοδότηση εξασφαλίζουν ότι θα απολαύσετε υψηλής ποιότητας και συνεπή φροντίδα από εμάς.
![]()
Η Dongguan Maufung Machinery είναι ένας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε μηχανές δέσμευσης βιβλίων και μηχανές κατασκευής άκαμπτων κιβωτίων.Μηχανή για την επένδυση κεφαλιού σε βιβλία, Ημι αυτόματη συσκευή κατασκευής περιτυλίξεων, συσκευή σκληρού εξώφυλλου, συσκευή στρογγυλοποίησης τεμαχίων βιβλίων, συσκευή σύνδεσης βιβλίων με σύρμα, συσκευή κατασκευής άκαμπτων κουτιών, κλπ.
Έχουμε εγκαταστήσει μηχανές σε περισσότερες από 100 χώρες. όπως οι Ηνωμένες Πολιτείες, η Ισπανία, η Πορτογαλία, η Βουλγαρία, η Φινλανδία, η Γερμανία, η Ουκρανία, η Ιταλία, η Βραζιλία, η Χιλή, η Βολιβία, το Περού, η Κολομβία,Τρινιντάντ και Τομπάγκο· Αυστραλία, Νέα Ζηλανδία, Ρωσία, Λευκορωσία, Ρουμανία, Τουρκία, ΟΗΕ, TJ, KZ, Αζερμπαϊτζάν, Ινδονησία, Μαλαισία, Ταϊλάνδη, Μιανμάρ, Βιετνάμ, Κορέα, Σρι Λάνκα, Ινδία, Σιγκαπούρη, Φιλιππίνες, Μπαχρέιν, Κατάρ,Ντουμπάι, Ισραήλ, Αραβικό, Κουβέιτ, Υεμένη, Σουδάν, Ιορδανία, Αίγυπτος, Αλγερία, Μαυρίκιο, Μπενίν, Μπουρκίνα Φάσο, Τυνησία, Αιθιοπία, κλπ Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360