| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | $13,000-14,000 |
| Εξουσία: | 5.2kW | Δυναμικό: | 380V/220v |
|---|---|---|---|
| Διαστάσεις μηχανήματος: | 1780×1620×1400 χιλιοστά | Βάρος μηχανής: | 550 KG (ΒΔ), 700 κιλά (GW) |
| ταχύτητα εργασίας: | 1-3 ΤΕΜ/λεπτό | Χαρτονένιο πάχος: | 1-4 χιλιοστά |
| Πλάτος σπονδυλικής στήλης σκληρής θήκης: | 9 mm (ελάχ.) | Ανοίξτε Μέγεθος θήκης βιβλίου: | 780x430mm (Μέγ.), 140x140mm (Ελάχιστο) |
| πάχος χαρτιού: | 80-200 γραμμάρια | Μέγεθος συσκευασίας: | 2100*1300*1830 χλστ |
| Ταχύτητα σύνδεσης: | 2-3pcs/min | Μέγιστο μέγεθος χαρτιού: | 780*430mm |
| Μέγεθος χαρτιού: | 125*125 χιλιοστά | Ταχύτητα συγκόλλησης: | 20-40 τμχ (MF-GM500) |
| Μέγιστο πλάτος επικάλυψης: | 500 mm (MF-GM500) | ||
| Επισημαίνω: | Ημιαυτόματη Μηχανή Δεσίματος Σημειωματάριου,Μηχανή κατασκευής θηκών βιβλίων ισχύος 5,2KW |
||
| Μοντέλο | MF-SCM500A |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V/220V, 50HZ |
| Mainframe Power | 5,2 kw |
| Ταχύτητα Εργασίας | 1-3 ΤΕΜ/λεπτό |
| Πάχος χαρτονιού | 1-4mm |
| Πλάτος σπονδυλικής στήλης σκληρής θήκης (ελάχ.) | 9 χιλιοστά |
| Μέγεθος θήκης ανοιχτού βιβλίου (Μέγ.) | 780x430mm |
| Μέγεθος θήκης ανοιχτού βιβλίου (ελάχ.) | 140x140mm |
| Πάχος χαρτιού | 80-200 γρ |
| Διαστάσεις μηχανής (Μ×Π×Υ) | 1780×1620×1400 χιλιοστά |
| Μέγεθος συσκευασίας (ΜxΠxΥ) | 2100*1300*1830 χλστ |
| Βάρος μηχανής | NW 550KG; GW700KG |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360