| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-PF500 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τιμή: | USD/EUR/CNY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | MF-PF500 | Ταχύτητα: | 70 PC/λ. |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης: | 490*390mm (μέγιστο) | Δικαιωτικό: | Συσκευές για τη δέσμευση με λευκή κόλλα |
| Συνήθως: | Συμπίεση βιβλίων από σανίδα σε σανίδα | Σημαντικά σημεία: | πλήρως ανοιχτό |
| Εφαρμογή: | Φωτογραφείο, τυπογραφείο, παιδική εκπαίδευση | Τετάρτη: | 380/220V,3PH,50HZ |
| Επισημαίνω: | Μηχανή κολλήματος βιβλίων από χαρτιά,Παιδικά επιτραπέζια βιβλία Lay Flat Binder,Τραγουδιστικό βιβλίο Lay Flat Binder |
||
![]()
Το Photo Book Lay Flat Binder μας είναι κατάλληλο για φωτογραφικά βιβλία, βιβλία από σανίδη σε σανίδη, βιβλία μαγειρικής, άλμπουμ ζιζανίων, κλπ.
Αρχή λειτουργίας:Με λειτουργία αυτόματης τροφοδοσίας χαρτιού, λειτουργία αυτοματικής κόλλησης, λειτουργία αυτόματης πίεσης και κοπής χαρτιού από τρείς πλευρές και λειτουργία έξυπνης διαχωρισμού βιβλιοθήκης,Αυτό το μηχάνημα κάνει τα διπλωμένα χαρτιά σανίδων συνδυασμένα μεταξύ τους με λευκή κόλλα, και διαχωρίζει το τετράγωνο με έξυπνο τρόπο.
![]()
![]()
| Σχήμα | MF-PF500 |
| Μέγεθος δέσμευσης (μέγιστο) | W490*L390mm ((ανοιχτό:490*780mm) |
| Μέγεθος δέσμευσης (min) | W180*L180mm ((ανοιχτό:180*360mm) |
| Μονάδες | 175-500 γραμμάρια |
| Μέγιστη ταχύτητα σύνδεσης | 70 κύκλοι/λεπτο |
| Τύπος κόλλας | Λευκή κόλλα με βάση το νερό |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη 7" |
| Υπογραφή τροφοδότησης | Αυτόματη τροφοδοσία χαρτιού |
| Δύναμη | 3 φάσεις / 220V/ 380V |
| Δύναμη εξόδου | 2.5Kw |
| Μέγεθος (L*W*H) | 1565X1050X1922 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | 880 κιλά |
![]()
![]()
![]()
Η Dongguan Maufung Machinery είναι ένας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε μηχανές δέσμευσης βιβλίων και μηχανές κατασκευής άκαμπτων κιβωτίων.Μηχανή για την επένδυση κεφαλιού σε βιβλίαΗμι αυτόματη συσκευή κατασκευής περιτυλίξεων, μηχανή σκληρού εξώφυλλου, μηχανή στρογγυλοποίησης βιβλίων, μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών, μηχανή αυτοματοποιημένης κοπής γωνιών, μηχανή κολλήματος κορδών,Μηχανές συγκόλλησης βιβλίων από σύρμαΈχουμε εγκαταστήσει μηχανές σε πάνω από 100 χώρες.
Έχουμε ανεξάρτητα γνωστά εμπορικά σήματα MAUFUNG. Παίρνουμε την ποιότητα και την υπηρεσία μετά την πώληση ως τον πυρήνα της επιχείρησής μας, η οποία κάνει το εμπορικό σήμα μας καλή φήμη στον κόσμο.Και έχουμε μια πολύ επαγγελματική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης.Ασχολούμαστε με τις τάσεις της αγοράς, εστιάζουμε στην ποιότητα και την απόδοση των μηχανών και δίνουμε μεγάλη σημασία στην ζήτηση των πελατών.Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.!
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360