| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-540A |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
|---|---|
| Τιμή: | USD/ EUR/ RMB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | MF-540A | Ταχύτητα: | 15- 25 PCS/min |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 600*500*120mm | Τετάρτη: | 220v, 1ph |
| Ελάχιστο μέγεθος: | 80*60*10mm | Βιομηχανική χρήση: | Δώρο και χειροτεχνία, συσκευασία υποδημάτων |
| Τύπος: | Κουτί συσκευασίας δώρων | Λέξη-κλειδί: | συσκευασία, άκαμπτο κουτί |
| Επισημαίνω: | Τυλίγοντας μηχανή κιβωτίων χαρτονιού άκαμπτη,220V άκαμπτη τυλίγοντας μηχανή κιβωτίων,Μηχανή σχηματισμού στερεών κουτιών από χαρτόνι |
||
Κινέζικο εργοστάσιο ημιαυτόματη μηχανή περιτυλίγματος και διαμόρφωσης άκαμπτων κουτιών από γκρι χαρτόνι για κουτιά τσαγιού MF-540A
Μηχανή περιτυλίγματος άκαμπτων κουτιών MF-540A είναι ένα ιδανικό αυτόματο εξοπλισμό για το περιτύλιγμα άκαμπτων κουτιών από γκρι χαρτόνι. Αυτόματα τυλίγει τις τέσσερις άκρες του χαρτιού στο κουτί, πιέζει τις φυσαλίδες. Χρησιμοποιείται ευρέως στη γραμμή συσκευασίας κουτιών.
|
Μοντέλο |
MF-540A |
| Μέγεθος κουτιού (μέγ.) | 600*500*120mm |
| Μέγεθος κουτιού (ελάχ.) | 80*60*10mm |
| Ισχύς | 2.2KW |
| Τάση | AC 220V |
| Ταχύτητα | 15-25 τεμ/λεπτό |
| Πίεση αέρα | 0.6-0.8MPa |
| Καθαρό βάρος | 1150KG |
| Διάσταση μηχανής | 1150*960*2960mm |
| Τύπος κόλλας | Κόλλα θερμής τήξης (Μέτριας ξήρανσης) |
![]()
1. Ποια είναι η εγγύηση της μηχανής;
----Ένα έτος ΔΩΡΕΑΝ εγγύηση, τεχνική υποστήριξη εφ' όρου ζωής.
2. Είστε κατασκευαστής;
----Ναι, είμαστε κατασκευαστής που βρίσκεται στην πόλη Dongguan.
3. Είναι διαθέσιμη η υπηρεσία εγκατάστασης μηχανικού;
---Ναι, παρέχουμε τεχνική υποστήριξη μέσω διαδικτύου και επίσης υπηρεσία εγκατάστασης μηχανικού.
4. Τι γίνεται με τη διαδικασία εξυπηρέτησης μετά την πώληση;
----Όταν η μηχανή σας έχει πρόβλημα, επικοινωνήστε μαζί μας και θα σας βοηθήσουμε αμέσως.
5. Έχει η μηχανή σας πιστοποιητικό CE;
----Ναι.
6. Ποιος είναι ο χρόνος παραγωγής μετά την παραγγελία;
----Περίπου 7-30 ημέρες
7. Είναι η συσκευασία ισχυρή;
----Ναι, φυσικά! Όλες οι συσκευασίες εξαγωγής μας είναι με ισχυρή ξύλινη θήκη, όλες επιβεβαιώνονται με το πρότυπο συσκευασίας εξαγωγής.
8. Επιθεωρείτε τις μηχανές πριν από την παράδοση;
----Ναι, θα δοκιμάσουμε τη μηχανή από το τμήμα QC μας πριν από την παράδοση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360