| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚ 10-1994, σημείο 1. |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μοντέλο: | Δελτίο ΕΚ 10-1994, σημείο 1. | Ταχύτητα: | 68 m/min |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος κοπής: | 1250*1000mm (μέγιστο) | Ελάχιστο μέγεθος: | 125*100 χιλιοστά |
| Δάχος: | 1-5mm | Εγγύηση: | 1 έτος |
| Συνήθως: | Μηχανή κοπής βιβλίων με σκληρή επιφάνεια από χαρτόνι | Εφαρμογή: | σημειωματάρια, βιβλία σκληρού εξώφυλλου, ημερολόγια, κλπ. |
| Επισημαίνω: | Μηχανή κοπής χαρτονιού 68m/min,Μηχανή κοπής χαρτονιού MAUFUNG,Μηχανή δέσμευσης σημειωτικών 1250*1000 mm |
||
Μηχανή κοπής χαρτονιού για φορητές συσκευές, Μηχανή κοπής χαρτονιού για χαρτονιού για φορητές συσκευές MF-FQ1350
Η μηχανή κοπής χαρτονιού βιβλίων MF-FQ1350 είναι ιδανικός εξοπλισμός για το εξώφυλλο βιβλίων περιπτώσεων, το γεμάτο χαρτί, το χρωματικό χαρτόνι και τα σκληρά βιβλία άσκησης.Αυτό το μοντέλο έχει χειροκίνητη λειτουργία που χρησιμοποιείται για την κοπή του μεγάλου χαρτονιού και αυτόματη λειτουργία που χρησιμοποιείται για την περαιτέρω κοπή της μακράς ταινίας σε μικρό χαρτόνι.
Κατεβάστε το φυλλάδιο:Μηχανή κοπής χαρτονιού.pdf
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚ 10-1994, σημείο 1. |
| Καρτόνι μέγιστο μέγεθος | 1250 x 1000 mm |
| Καρτόνι Μικρότερο μέγεθος | 125 x 100 mm |
| Καρτόνι μέγιστο μέγεθος (αυτόματη τροφοδοσία) | 1250 mm |
| Καρτόνι Μικρότερο μέγεθος (αυτόματη τροφοδοσία) | 50 χιλιοστά |
| Δυνατότητα κοπής | 1 - 5 mm |
| Ταχύτητα | 68 m/min |
| Αυτοματοποιημένη ταχύτητα τροφοδοσίας | 30 - 100 φύλλα/min |
| Μαχαίρι κοπής | 8 Ζευγάρια |
| Δύναμη κινητήρα | 1.5 kw |
| Διάμετροι μηχανής ((L × W × H) | 2305 x 1935 x 1170 mm |
| Βάρος μηχανής | 1050 κιλά |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360