| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-800 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μοντέλο: | MF-800 | Μέγιστο μέγεθος: | 800x660 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Πίεση: | 10 τόνοι | Εγγύηση: | 1 έτος |
| Συνήθως: | Μηχανή σύνδεσης σημειωματάριων | Παρέχεται Εξυπηρέτηση μετά την Πώληση: | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο, μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση |
| Επισημαίνω: | 2.2KW Υδραυλική μηχανή τυποποίησης βιβλίων,Υδραυλική μηχανή πίεσης βιβλίων 10T,Μηχανή συνδετικής πίεσης 10T |
||
Υδραυλική Μηχανή Πρεσαρίσματος Βιβλίων με Σκληρό Εξώφυλλο, Μηχανή Βιβλιοδεσίας Σημειωματάριων MF-800
Η Υδραυλική Μηχανή Πρεσαρίσματος Βιβλίων MF-800 χρησιμοποιείται ευρέως σε τυπογραφεία και βιβλιοδετεία. Χρησιμοποιείται ευρέως για το πρεσάρισμα βιβλίων, χαρτονιών, πλαστικοποιημένων εξωφύλλων βιβλίων κ.λπ. Η πίεση μπορεί να ρυθμιστεί για να καλύψει διαφορετικές απαιτήσεις (1T-10T). Και για την ασφάλεια των χρηστών, εξοπλίζουμε τη μηχανή με αισθητήρα ασφαλείας ο οποίος σταματά έξυπνα την κίνηση της πλάκας εργασίας όταν ανιχνεύει τα χέρια των χρηστών.
| Μοντέλο | MF-800 |
| Τροφοδοσία | 380V/220V, 50HZ |
| Μέγιστο Μέγεθος Πρεσαρίσματος | 800x660mm |
| Μέγιστο Ύψος | 520mm |
| Μέγιστη Πίεση | 10T |
| Ισχύς | 2.2kw |
| Διαστάσεις Μηχανής (Μ×Π×Υ) | 1200x1780x1820mm |
| Βάρος Μηχανής | 900kg |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360