| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-SCM500A |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
|---|---|
| Τιμή: | USD/EUR/CNY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ/μήνα |
| Σχήμα: | MF-SCM500A | ΤΑΧΥΤΗΤΑ: | 180 τεμάχια/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 780*430mm | Μοντέλο: | 80-200gsm |
| εγγύηση: | 1 έτος | κατάσταση: | Νέο |
| Συνήθως: | Σκληρή θήκη για σημειωματάρια, ημερολόγια, πιστοποιητικά, ημερολόγια | Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο, μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση |
| Επισημαίνω: | 5Μηχανή κατασκευής στερεών υποθέσεων.2KW,Μηχανή κατασκευής σκληρής θήκης 180pcs/h,Μηχανή κατασκευής εξώφυλλων βιβλίων 200 γραμμάρια |
||
Μηχανή κατασκευής σκληρόδετων εξωφύλλων για τετράδια, Μηχανή βιβλιοδεσίας τετραδίων MF-SCM500A
Αυτή η μηχανή κατασκευής σκληρόδετων εξωφύλλων MF-SCM500A εφαρμόζεται κυρίως στην κάλυψη και την κατασκευή σκληρών εξωφύλλων για διάφορα τετράδια, βιβλία φωτογραφιών (άλμπουμ φωτογραφιών), φακέλους, πιστοποιητικά, βιβλία με σκληρό εξώφυλλο. Είναι ο καλός συνεργάτης του τυπογραφείου μετά την εκτύπωση, του ψηφιακού τυπογραφείου. Αυτό το μοντέλο αποτελείται από τμήμα κόλλησης, τμήμα ώθησης χαρτονιού, τραπέζι τοποθέτησης, τμήμα αναδίπλωσης άκρων. Απαιτείται μόνο ένα άτομο.
![]()
| Μοντέλο | MF-SCM500A |
| Τροφοδοσία | 380V/220V, 50HZ |
| Ισχύς κεντρικής μονάδας | 5.2kw |
| Ταχύτητα εργασίας | 1-3 ΤΕΜ/λεπτό |
| Πάχος χαρτονιού | 1-4mm |
| Πλάτος ράχης σκληρού εξωφύλλου (Ελάχιστο) | 8mm |
| Μέγεθος ανοιχτού βιβλίου (Μέγιστο) | 780x430mm |
| Μέγεθος ανοιχτού βιβλίου (Ελάχιστο) | 140x140mm |
| Διαστάσεις μηχανήματος (Μ×Π×Υ) | 1780×1620×1400mm |
| Πάχος χαρτιού | 80-200g |
| Βάρος μηχανήματος | 550kg |
![]()
![]()
Ως εταιρεία που ενσωματώνει την ανάπτυξη, την κατασκευή και την πώληση, λαμβάνουμε την ποιότητα και την εξυπηρέτηση ως τον πυρήνα της επιχείρησής μας.
■ Έχουμε επαγγελματίες πωλητές και τεχνικούς, οι οποίοι σας εξυπηρετούν με την τεχνογνωσία και τις εξαιρετικές τους δεξιότητες.
■ Έχουμε εξάγει μηχανήματα σε περισσότερες από 100 χώρες και έχουμε δημιουργήσει ένα καλά ανεπτυγμένο σύστημα και δίκτυο εξυπηρέτησης.
■ Όλα τα μηχανήματα απολαμβάνουν εγγύηση ενός έτους.
■ Η εύκολη λειτουργία των μηχανημάτων και ο αυστηρός έλεγχος της ποιότητας καθιστούν την εξυπηρέτηση μετά την πώληση πολύ απλή.
■ Η επαγγελματική και αποτελεσματική υπηρεσία συντήρησης και η άμεση και ακριβής ανατροφοδότηση διασφαλίζουν ότι θα απολαύσετε μια υψηλής ποιότητας και συνεπή φροντίδα από εμάς.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360