| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-540B |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Σχήμα: | MF-540B | ΤΑΧΥΤΗΤΑ: | 15- 25 PCS/min |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 500*400*130mm | Ελάχιστο μέγεθος: | 80*60*10mm |
| Τετάρτη: | 220v, 1ph | εγγύηση: | 12 Μήνες |
| Βιομηχανική χρήση: | Δώρο και χειροτεχνία, πολυτελές κουτί, συσκευασία παπουτσιών | Χρησιμοποιήστε: | συσκευασία, δώρο, παπούτσι, κερί, κοσμήματα |
| Επισημαίνω: | 25pcs/min άκαμπτο κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή,Μηχανή κατασκευής αυτοματοποιημένων άκαμπτων κιβωτίων PLC,15pcs/min άκαμπτο κιβώτιο που διαμορφώνει τη μηχανή |
||
Αυτοματοποιημένη μηχανή σχηματισμού αυστηρών κουτιών από χαρτόνι, μηχανή σχηματισμού αυστηρών κουτιών MF-540B
Μηχανή σχηματισμού άκαμπτων κουτιών MF-540Bείναι έναιδανικό αυτόματο εξοπλισμόΓια την επεξεργασία σκληροπετυχημένων θυρίδων δώρων, θυρίδων δώρων.για το άνω και το κατώτερο κουτίμε ταχύτητα15-25 τεμάχια ανά λεπτό, βελτιώνοντας σημαντικά την παραγωγική απόδοση, μειώνοντας το κόστος παραγωγής.
|
Σχήμα |
MF-540B |
| Μέγεθος κουτιού (μέγιστο) | 500*400*130mm |
| Μέγεθος κουτιού ((min.) | 80*60*10mm |
| Δύναμη | 2.2KW |
| Τετάρτη | Εναλλακτικός ρεύμα 220V |
| Ταχύτητα | 15-25Pcs/Min |
| Πίεση αέρα | 00,6-0,8MPa |
| Καθαρό βάρος | 1150 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 1180*920*2000 χιλιοστά |
| Τύπος κόλλας | Πυκνωτική κόλλα θερμής τήξης (μεσαία ξήρανση) |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360