| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-400C |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Μοντέλο: | MF-400B | Μέγιστο μέγεθος: | 390*390mm |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Σφραγισμός | Ελάχιστο μέγεθος: | 70*70mm |
| Εγγύηση: | 1 έτος | Συνήθως: | καυτή μηχανή σφράγισης φύλλων αλουμινίου |
| Εφαρμογή: | σημειωματάρια, βιβλία σκληρού εξώφυλλου, ημερολόγια, κλπ. | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή χρυσωδέρμανσης άκρων βιβλίων PLC,Μηχανή χρυσωδέρμανσης άκρων βιβλίων 70*70mm,2Μηχανή εκτύπωσης με φύλλο χρυσού.2KW |
||
Μηχανή Σφραγισμού Χρυσού Βιβλίου, Μηχανή Χρυσοκόλλησης Τμήματος Βιβλίου MF-400C
Η μηχανή MF-400C είναι εφαρμόσιμη για την τυπωμένη χρυσή άκρη στο σκληρό εξώφυλλο βιβλίου, σημειωματάριο, κάρτες χαιρετισμών, ετήσιο βιβλίο και άλλα προϊόντα.Σφραγίζοντας το χρυσό φύλλο στην ομαλή πλευρά της άκρης του βιβλίουΤο σύστημα ελέγχου προγράμματος PLC, που καθιστά την λειτουργία πολύ ευέλικτη, μπορεί να τυπώσει την ομαλή πλευρά της στρογγυλής γωνίας του βιβλίου και τις τρεις πλευρές ταυτόχρονα.
| Σχήμα | MF-400C |
| Τετάρτη | 380V |
| Δύναμη | 2.2KW |
| Μέγιστη περιοχή σφραγίσματος | 390*390mm |
| Min Περιοχή σφραγίσματος | 70*70mm |
| Πηγή αέρα | 7-9KGF/CM |
| Βάρος μηχανής | 500 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής (L*W*H) | 1450*800*1650mm |
1Συγκεντρώστε τα βιβλία, κάντε τα σφιχτά και επίπεδα.
2- Λουστρώστε την άκρη του βιβλίου για να εξασφαλιστεί ένα όμορφο αποτέλεσμα.
3Σφραγίστε την άκρη του βιβλίου.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360