| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-FEM450 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μοντέλο: | MF-FEM450 | Ταχύτητα: | 1500 τεμάχια/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 310*450 χιλιοστά | ΜΙΝ ΣΕ: | 140*190 χλστ |
| Τετάρτη: | 380V,3PH | εγγύηση: | 1 έτος |
| Συνήθως: | Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών σε σκληρή θήκη | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή δέσμευσης βιβλίων σκληρής επιφάνειας 310*450 mm,Μηχανή κατασκευής χαρτοφυλακίου 1500 τεμάχια/ώρα,Μηχανή συγκόλλησης βιβλίων σκληρής επιφάνειας MAUFUNG |
||
Η μηχανή αυτόματης τοποθέτησης ελαστικής ταινίας MF-FEM450 χρησιμοποιείται για την τοποθέτηση της ελαστικής ταινίας σε σκληρό εξώφυλλο. Παρέχει αυτόματα το εξώφυλλο, κόβει την ελαστική ταινία, την τοποθετεί και την κολλάει στο εξώφυλλο, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα της εργασίας και την ποιότητα του προϊόντος.
| Μοντέλο | MF-FEM450 |
| Τροφοδοσία | 380V, 50HZ |
| Ταχύτητα | 1500 τεμάχια/ώρα |
| Μέγιστο μέγεθος εξωφύλλου | 310x450MM |
| Ελάχιστο μέγεθος εξωφύλλου | 140x190MM |
| Περιθώριο ελαστικής ταινίας | 15-20mm |
| Μέγεθος ελαστικής ταινίας | 6-10mm |
| Πάχος εξωφύλλου | 1.5-4mm |
| Ισχύς | 6 kw |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 2650x1600x1650MM |
| Βάρος | 1300KG |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360