| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-SCM500 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Μοντέλο: | MF-SCM500 | Ταχύτητα: | 100-150 τεμάχια/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 780*430mm | Ελάχιστο μέγεθος: | 140*140 χιλιοστά |
| Μοντέλο: | 80-200gsm | Πάχος χαρτονιού: | 14mm |
| εγγύηση: | 1 έτος | Τετάρτη: | 380/220V,3PH |
| Συνήθως: | Βιβλίο σκληρού εξώφυλλου, σημειωματάριο, ημερολόγιο | Εφαρμογή: | Τυπογραφικές μηχανές μικρής διάρκειας |
| Επισημαίνω: | Μηχανή δέσμευσης βιβλίων σκληρής επιφάνειας 80gm,Μηχανή δέσμευσης βιβλίων με σκληρή επιφάνεια 140*140mm,Μηχανή δέσμευσης βαλίτσες 150pcs/h |
||
Μηχανή κατασκευής βιβλιοθήκες χειροκίνητης χρήσης MF-SCM500
Αυτό το Εγχειρίδιο Κουτί Βιβλίου MF-SCM500 εφαρμόζεται κυρίως σε εξατομικευμένα και μεμονωμένα φωτογραφικά βιβλία (αλμπουμ φωτογραφιών), φακέλους, πιστοποιητικά, ημερολόγια, βιβλία σκληρής επιφάνειας.Αυτή η διαδικασία ολοκληρώνεται εύκολα σε δύο φορές και στις δύο πλευρές ταυτόχρονα από έναν χειριστήΕίναι ο καλός εταίρος του ψηφιακού μετατύπου.
| Σχήμα | MF-SCM500 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/220V, 50HZ |
| Δύναμη κεντρικού υπολογιστή | 5.2kw |
| Ταχύτητα εργασίας | 1-3PCS/λεπτο |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1-4mm |
| Δύσκολη περίπτωση πλάτος της σπονδυλικής στήλης (μίν.) | 8 χιλιοστά |
| Μέγεθος θήκης ανοικτού βιβλίου (μέγιστο) | 780x430 χιλιοστά |
| Μέγεθος θήκης ανοικτού βιβλίου (min) | 140x140 χιλιοστά |
| Διάμετροι μηχανής ((L × W × H) | 1780 × 1620 × 1000 mm |
| Μοντέλο | 80-200 γραμμάρια |
| Βάρος μηχανής | 500 κιλά |
● Εύκολο εξοπλισμό τοποθέτησης, τοποθετήστε το χαρτόνι με το χέρι
● Χειροκίνητη θέση σε χαρτόνι
● Χρησιμοποίηση συστήματος χειρισμού PLC
● Χρησιμοποιήστε ζεστή κόλλα
● Αντικαταστήστε τα προϊόντα· δεν χρειάζεται να αλλάξετε το μέγεθος του χαρτονιού και το μέρος που διπλώνεται.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360