| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Σχήμα: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. | Μέγιστη ταχύτητα: | 650 PCS/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 390*297mm | Τετάρτη: | 380/220V,3PH |
| Ελάχιστο μέγεθος: | 90*60mm | Μοντέλο πάχους: | 4 έως 60 mm |
| εγγύηση: | 1 έτος | Σημαντικά σημεία: | Αυτοκινητικό κάλυμμα, αυτοκινητικό σχηματισμό αρθρώσεων, αυτοκινητικά βιβλία στοίβωσης |
| Εφαρμογή: | Τυπογραφείο, εκδότης, κατασκευαστής βιβλίων | Συνήθως: | Μηχανή κατασκευής σκληρού εξώφυλλου βιβλίου, σημειωματάριο, φωτογραφικό βιβλίο |
| Επισημαίνω: | Μηχανή σχηματισμού αρθρώσεων 9KW,380*270mm Κουτί βιβλίου σε μηχανή,Μηχανή 9KW για την κάλυψη βιβλίων |
||
Αυτοματοποιημένη συσκευή σχηματισμού βιβλίων με σκληρό εξώφυλλο MF-FAC390A 1 Drag 2Σταθμοί
Το μοντέλο MF-FAC390A βασίζεται στο μοντέλο MF-FAC390, με δύο σταθμούς πίεσης & πτυσσής μονάδας, η ταχύτητά του αυξάνεται σημαντικά.Εικαστικά βιβλία και άλλα βιβλία σκληρού εξώφυλλου- υιοθετεί τροφοδοτή για την παράδοση αυτοκινήτων με λειτουργία πτυσσώματος πίσω από το βιβλίο.αυτομάτως πιέζει και διπλώνει το βιβλίοΕίναι ένας καλός εταίρος για την παραγωγή βιβλίων σκληρού εξώφυλλου.
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50HZ |
| Δύναμη κεντρικού υπολογιστή | 9kw |
| Το πάχος του βιβλίου | 4 έως 60 mm |
| Μέγεθος σκληρής θήκης από ξύλο (μέγιστο) | 380*270mm |
| Μέγεθος ξυλοπίνακας σκληρής θήκης (μίν) | 100*100mm |
| Ταχύτητα στο δίκτυο | 600 τεμάχια |
| Διάμετροι μηχανής ((L × W × H) | 4950*2650* 2000 χιλιοστά |
| Βάρος μηχανής | 2000 kg |
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360