| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μέγιστη ταχύτητα: | 450 PCS/ώρα | Μέγιστο μέγεθος: | 380*270mm |
|---|---|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος: | 90*60mm | Τετάρτη: | 380/220V,3PH |
| Μοντέλο πάχους: | 4 έως 60 mm | Σημαντικά σημεία: | Αυτοκινητό παράδοση περιβλήματος, αυτοκινητό περιβλήματος, αυτοκινητό σχηματισμό πιέζοντας |
| Συνήθως: | Μηχανή κατασκευής βιβλίων, σημειώσεων, φωτογραφικών άλμπουμ | Εφαρμογή: | Τυπωτήριο, εκδότης, συγκολλητήριο σημειώσεων, βιβλιοπωλείο |
| Επισημαίνω: | Φωτογραφικό άλμπουμ σε μηχανή,450pcs/h Εγκατασκευή μηχανής,7Μηχανή περιτύλιξης βιβλίων.2kw |
||
Η αυτόματη μηχανή τοποθέτησης βιβλίων και σχηματισμού συνδέσμων MF-FAC390 χρησιμοποιείται ευρέως σε ημερολόγια, άλμπουμ φωτογραφιών και άλλα βιβλία με σκληρό εξώφυλλο. Είναι σχεδιασμένη για τη διαδικασία φινιρίσματος εκτύπωσης.Υιοθετούμε συστήματα ελέγχου PLC με λειτουργικά συστήματα οθόνης αφής. Απαιτείται λιγότερη τεχνική λειτουργίας.Θα σπρώχνει αυτόματα τα εξώφυλλα, θα συνδυάζει αυτόματα τα εξώφυλλα με τα μπλοκ, θα συμπιέζει και θα σχηματίζει αυτόματα τους συνδέσμους και θα στοιβάζει αυτόματα τα τελειωμένα βιβλία.
![]()
| Μοντέλο | MF-FAC390 |
| Τροφοδοσία | 380V, 50HZ |
| Ισχύς Κύριας Μονάδας | 7.2kw |
| Πάχος Μπλοκ | 4-60mm |
| Μέγεθος Μπλοκ (Μέγιστο) | 390*297mm |
| Μέγεθος Μπλοκ (Ελάχιστο) | 100*100mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα On-line | 450 τεμ/ώρα |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 3890*2650*2000mm |
| Βάρος | 1500KG |
Αυτή η μηχανή αποτελείται από τρία μέρη: Μέρος αυτόματης τοποθέτησης εξωφύλλου, Μέρος αυτόματης πίεσης & δημιουργίας πτυχών, Μέρος αυτόματης συλλογής.
![]()
![]()
![]()
![]()
■ Έχουμε επαγγελματίες πωλητές και τεχνικούς, οι οποίοι σας εξυπηρετούν με την τεχνογνωσία και τις εξαιρετικές τους δεξιότητες.
■ Έχουμε εξάγει μηχανήματα σε περισσότερες από 100 χώρες και έχουμε δημιουργήσει ένα καλά ανεπτυγμένο σύστημα και δίκτυο εξυπηρέτησης.
■ Όλα τα μηχανήματα απολαμβάνουν εγγύηση ενός έτους.
■ Η εύκολη λειτουργία των μηχανημάτων και ο αυστηρός έλεγχος της ποιότητας καθιστούν την εξυπηρέτηση μετά την πώληση πολύ απλή.
■ Η επαγγελματική και αποτελεσματική υπηρεσία συντήρησης και η άμεση & ακριβής ανατροφοδότηση διασφαλίζουν ότι θα απολαύσετε υψηλής ποιότητας και σταθερή φροντίδα από εμάς.
Υπόψη: κα Joy Qu
Email: mf02@mfjx.net
Κιν:+8613925857259
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd
Προσθήκη: Βιομηχανικό Πάρκο Ri Ming Chang Mao, Liu Chong
Βιομηχανική Ζώνη Κοινότητας Wei, Περιοχή Wanjiang,
Πόλη Dongguan, Επαρχία Guangdong, Κίνα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360