| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Μέγιστη ταχύτητα: | 450 PCS/ώρα | Μέγιστο μέγεθος: | 380*270mm |
|---|---|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος: | 90*60mm | Τετάρτη: | 380/220V,3PH |
| Μοντέλο πάχους: | 4 έως 60 mm | κατάσταση: | Νέο |
| Συνήθως: | Μηχανή κατασκευής βιβλίων, σημειώσεων, φωτογραφικών άλμπουμ | Εφαρμογή: | Τυπωτήριο, εκδότης, συγκολλητήριο σημειώσεων, βιβλιοπωλείο |
| Επισημαίνω: | Πλήρως αυτόματα ημερολόγια που περιέχονται σε μηχανή,380V Ημερολόγια Κουτί σε Μηχανή,Ελεγχόμενο από PLC κάλυμμα σε μηχανή |
||
Η αυτόματη μηχανή τοποθέτησης βιβλίων και σχηματισμού συνδέσμων MF-FAC390 χρησιμοποιείται ευρέως σε ημερολόγια, άλμπουμ φωτογραφιών και άλλα βιβλία με σκληρό εξώφυλλο. Είναι σχεδιασμένη για τη διαδικασία φινιρίσματος εκτύπωσης. Υιοθετούμε συστήματα ελέγχου PLC με λειτουργικά συστήματα οθόνης αφής. Απαιτείται λιγότερη τεχνική λειτουργίας. Θα σπρώχνει αυτόματα τα εξώφυλλα, θα συνδυάζει αυτόματα τα εξώφυλλα με τα μπλοκ, θα συμπιέζει και θα σχηματίζει αυτόματα τους συνδέσμους και θα στοιβάζει αυτόματα τα τελειωμένα βιβλία.
![]()
Αυτή η μηχανή αποτελείται από τρία μέρη: Μέρος αυτόματης τοποθέτησης εξωφύλλου, Μέρος αυτόματης πίεσης & δημιουργίας πτυχών, Μέρος αυτόματης συλλογής.
1. ΜΕΡΟΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΞΩΦΥΛΛΟΥ:
2. ΜΕΡΟΣ ΠΙΕΣΗΣ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΠΤΥΧΩΝ
3. ΜΕΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ:
![]()
| Μοντέλο | MF-FAC390 |
| Τροφοδοσία | 380V, 50HZ |
| Ισχύς κεντρικής μονάδας | 7.2kw |
| Πάχος μπλοκ | 4-60mm |
| Μέγεθος μπλοκ (Μέγιστο) | 390*297mm |
| Μέγεθος μπλοκ (Ελάχιστο) | 100*100mm |
| Μέγιστη ταχύτητα ενσωμάτωσης | 450 τεμ/ώρα |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 3890*2650*2000mm |
| Βάρος | 1500KG |
Εμείς, η Dongguan Maufung Machinery, είμαστε κατασκευαστές που ειδικεύονται σε μηχανήματα βιβλιοδεσίας μετά την εκτύπωση και μηχανήματα κατασκευής άκαμπτων κουτιών. Παράγουμε κυρίως μηχανήματα Lay Flat για βιβλία φωτογραφιών, μηχανήματα τοποθέτησης κεφαλόδεσμου σε μπλοκ βιβλίων, ημιαυτόματα μηχανήματα κατασκευής εξωφύλλων, μηχανήματα τοποθέτησης εξωφύλλων βιβλίων με σκληρό εξώφυλλο, μηχανήματα στρογγυλοποίησης μπλοκ βιβλίων, μηχανήματα τοποθέτησης ελαστικών ταινιών, μηχανήματα επικόλλησης κορδελών, μηχανήματα βιβλιοδεσίας με σύρμα, μηχανήματα κατασκευής άκαμπτων κουτιών κ.λπ. Έχουμε εγκαταστήσει μηχανήματα σε πάνω από 100 χώρες.
![]()
■ Έχουμε επαγγελματίες πωλητές και τεχνικούς, οι οποίοι σας εξυπηρετούν με την τεχνογνωσία και τις εξαιρετικές τους δεξιότητες.
■ Έχουμε εξαγάγει μηχανήματα σε περισσότερες από 100 χώρες και έχουμε δημιουργήσει ένα καλά ανεπτυγμένο σύστημα και δίκτυο εξυπηρέτησης.
■ Όλα τα μηχανήματα απολαμβάνουν δωρεάν εγγύηση ενός έτους.
■ Η εύκολη λειτουργία των μηχανημάτων και ο αυστηρός έλεγχος της ποιότητας καθιστούν την εξυπηρέτηση μετά την πώληση πολύ απλή.
■ Η επαγγελματική και αποτελεσματική υπηρεσία συντήρησης και η άμεση και ακριβής ανατροφοδότηση διασφαλίζουν ότι θα απολαύσετε υψηλής ποιότητας και σταθερή φροντίδα από εμάς.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360