| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μέγιστη ταχύτητα: | 450 PCS/ώρα | Μέγιστο μέγεθος: | 380*270mm |
|---|---|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος: | 90*60mm | Τετάρτη: | 380/220V,3PH |
| Μοντέλο πάχους: | 4 έως 60 mm | Σημαντικά σημεία: | Αυτοκινητό παράδοση περιβλήματος, αυτοκινητό περιβλήματος, αυτοκινητό σχηματισμό πιέζοντας |
| Συνήθως: | Μηχανή κατασκευής βιβλίων, σημειώσεων, φωτογραφικών άλμπουμ | Εφαρμογή: | Τυπωτήριο, εκδότης, συγκολλητήριο σημειώσεων, βιβλιοπωλείο |
| Επισημαίνω: | Αυτοκινητό Φωτογραφικό Άλμπουμ Κουτί σε Μηχανή,Εφοδιασμός αυτοκινήτου σε μηχάνημα,Εγκατασκευή μηχανής 7 |
||
Η αυτόματη μηχανή τυποποίησης βιβλίων MF-FAC390 χρησιμοποιείται ευρέως σε ημερολόγια, φωτογραφικά άλμπουμ και άλλα βιβλία σκληρού εξώφυλλου.Υιοθετούμε τα συστήματα ελέγχου PLC με λειτουργικά συστήματα οθόνης αφής. Λιγότερη τεχνική λειτουργίας απαιτείται. Θα σπρώξει αυτόματα τις υποθέσεις, αυτόματα συνδυάζει τις υποθέσεις με τα μπλοκ, αυτόματη κόψιμο και το σχηματισμό των αρθρώσεων, και αυτόματη στοίβαση των τελικών βιβλίων.
Αυτό το μηχάνημα αποτελείται από τρία μέρη: Αυτοκινητό κάλυμμα στο μέρος, Αυτοκινητό πιεσμό & Creasing μέρος, Αυτοκινητό συλλογή μέρος.
1.Τμήμα περιβλήματος:
2.Μέρος πίεσης και κοπής
3.ΤΑΜΠΟ ΤΗΣ ΕΠΙΣΚΑΤΗΣΗΣ:
![]()
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50HZ |
| Δύναμη κεντρικού υπολογιστή | 7.2kw |
| Μοντέλο πάχους | 4 έως 60 mm |
| Μέγεθος μπλοκ (μέγιστο) | 390*297mm |
| Μέγεθος μπλοκ (μίν) | 100*100mm |
| Μέγιστη ταχύτητα διαδικτυακής σύνδεσης | 450 τεμάχια/ώρα |
| Μέγεθος (L*W*H) | 3890*2650*2000 χιλιοστά |
| Βάρος | 1500 κιλά |
![]()
Η Dongguan Maufung Machinery είναι ένας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε μηχανές δέσμευσης βιβλίων και μηχανές κατασκευής άκαμπτων κιβωτίων.Μηχανή για την επένδυση κεφαλιού σε βιβλία, Ημι αυτόματη συσκευή κατασκευής περιτυλίξεων, μηχανή σκληρού εξώφυλλου, μηχανή στρογγυλοποίησης τεμαχίων βιβλίων, μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών, μηχανή κολλήματος ταινιών, μηχανή δέσμευσης βιβλίων, μηχανή κατασκευής άκαμπτων κουτιών, κλπ..Έχουμε εγκαταστήσει μηχανές σε πάνω από 100 χώρες.
Έχουμε ανεξάρτητα γνωστά εμπορικά σήματα MAUFUNG. Παίρνουμε την ποιότητα και την υπηρεσία μετά την πώληση ως τον πυρήνα της επιχείρησής μας, η οποία κάνει το εμπορικό σήμα μας καλή φήμη στον κόσμο.Και έχουμε μια πολύ επαγγελματική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης.Ασχολούμαστε με τις τάσεις της αγοράς, εστιάζουμε στην ποιότητα και την απόδοση των μηχανών και δίνουμε μεγάλη σημασία στην ζήτηση των πελατών.Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.!
![]()
Κυρία Τζόι Κου
Ηλεκτρονικό: mf02@mfjx.net
Μαφ: +8613925857259
Η Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd.
Πρόσθεσε:Ri Ming Chang Mao Industrial Park, Liu Chong
Βιομηχανική ζώνη της κοινότητας Wei, περιοχή Wanjiang,
Πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360