| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-DCM470 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μοντέλο: | MF-DCM470 | Μέγεθος κοπής: | 490*450 mm |
|---|---|---|---|
| ανώτατο πάχος: | 100 χιλιοστά | Ταχύτητα: | 20-25 φορές/λ. |
| Προμήθεια: | Πνευματικός | Εγγύηση: | 1 έτος |
| Συνήθως: | Μηχανή κοπής βιβλίων από χαρτόνι | Εφαρμογή: | Τμήμα κοπής για διάφορα προϊόντα |
| Επισημαίνω: | Μηχανή κοπής στρογγυλής γωνίας 250W,Μηχανή κοπής στρογγυλής γωνίας 1/8' |
||
Μηχανή κοπής στρογγυλής γωνίας διπλού κεφαλιού για σημειωματάρια, Μηχανή βιβλιοδεσίας σημειωματάριων MF-DCM470
Αυτή η μηχανή χρησιμοποιείται για μηχανές κοπής στρογγυλής γωνίας χαρτιού. Είναι κατάλληλη για την κοπή γωνιών προσκλητηρίων, εμπορικών σημάτων, ημερολογίων, επαγγελματικών καρτών, εξωφύλλων βιβλίων, ημερολογίων, βιβλίων με σκληρό εξώφυλλο, σημειωματάριων κ.λπ.
| Μοντέλο | MF-DCM470 |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτιού | 490×450mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτιού | 105×50mm |
| Καλούπι στρογγυλής γωνίας | 1/8'',3/16'',1/4'',5/16'',3/8'',7/16'',1/2'',9/16'',5/8'',3/4'',7/8'', 1'' |
| Μέγεθος τραπεζιού εργασίας | 860×380mm |
| Πάχος | 100mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 23 φορές/λεπτό |
| Πίεση αέρα | 6-8 bar |
| Τάση | 220V,50HZ |
| Ισχύς | 250W |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 960×870×1390mm |
| Βάρος | 220kg |
| Βασικά αξεσουάρ | Εξοπλισμένο με ένα καλούπι από 1/8'''-1'' |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360