| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-SKJ560 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τιμή: | USD/CNY/EUR |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | MF-SKJ560 | Μέγεθος σύνδεσης: | 560 * 450 mm (μέγιστο) |
|---|---|---|---|
| Ειδικότερα: | Στρογγυλή / τετραγωνική πλάτη | Μοντέλο πάχους: | 4-80 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 380/220V,3PH | εγγύηση: | 12 μήνες |
| Διάσταση (μήκος*πλάτος*ύψος): | 2200 × 900 × 1950 mm | Ονομασία του προϊόντος: | Στρογγυλή σπονδυλική στήλη βιβλιοθήκη σε μηχανή |
| Επισημαίνω: | 10pcs/min Κουτί βιβλίου σε μηχανή,Μηχανή κατασκευής βιβλιοθήκες 560*450mm,80 mm Block Casing στο μηχάνημα |
||
Μηχανή Επένδυσης Μεγάλου Σχήματος για Βιβλία με Στρογγυλή Ράχη, Μηχανή Βιβλιοδεσίας Βιβλίων με Στρογγυλή Ράχη MF-SKJ560
Το μοντέλο MF-SKJ560 είναι σχεδιασμένο για τη διαδικασία επένδυσης διαφόρων βιβλίων με σκληρό εξώφυλλο.. Ως ειδικά προϊόντα μεταξύ των βιβλίων με σκληρό εξώφυλλο, η βιβλιοδεσία βιβλίων με στρογγυλή ράχη είναι πιο περίπλοκη και απαιτεί υψηλή τεχνική κατάρτιση. Για την επίλυση του προβλήματος της χρονοβόρας και κακής επίδρασης της χειροκίνητης βιβλιοδεσίας βιβλίων με στρογγυλή ράχη, αναπτύξαμε αυτήν την προσαρμοσμένη έκδοση της μηχανής επένδυσης. Επιλύει το πρόβλημα της ανομοιόμορφης κόλλησης και της κλίσης της επένδυσης του μπλοκ. Είναι μια τέλεια λύση για τη βιβλιοδεσία βιβλίων με στρογγυλή ράχη.
| Μοντέλο | MF-SKJ560 |
| Τροφοδοσία | 380V/220V, 50HZ |
| Ισχύς Κύριας Μονάδας | 1.5kw |
| Ταχύτητα Εργασίας | 7-10 ΤΕΜ/λεπτό |
| Πάχος Μπλοκ Βιβλίου | 4-80mm |
| Μέγεθος Μπλοκ (μέγιστο) | 560x450mm |
| Μέγεθος Μπλοκ (ελάχιστο) | 90*60mm |
| Διαστάσεις Μηχανής (Μ×Π×Υ) | 2200×900×1950mm |
| Βάρος Μηχανής | 580kg |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360