| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-HBM420 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Μοντέλο: | MF-HBM420 | ΤΑΧΥΤΗΤΑ: | 700 ΤΕΜ/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης: | 350x420mm (μέγιστο) | Ελάχιστο μέγεθος: | 100*100mm |
| Δεσμευτικό πάχος: | 1060mm | Τετάρτη: | 220v, 1ph |
| εγγύηση: | 12 μήνες | Εφαρμογή: | Μηχανή σύνδεσης σημειωματάριων |
| Επισημαίνω: | Μηχανή σύνδεσης φορητών υπολογιστών 220V 1PH,Μηχάνημα για την επένδυση σε κεφάλια βιβλιοθηκών 60 mm,Μηχανή δέσμευσης σημειωτικών 700PCS/h |
||
Μηχανή Κεφαλής και Ουράς για Μπλοκ Σημειωματάριων και Μηχανή Δέσης Σημειωματάριων MF-HBM420
Η Μηχανή Κεφαλής και Ουράς για Μπλοκ Βιβλίων MF-HBM420 χρησιμοποιείται κυρίως για την επικόλληση της ταινίας κεφαλής και ουράς σε στρογγυλά και τετράγωνα μπλοκ βιβλίων. Είναι μια τέλεια λύση για μικρά και μεσαία βιβλιοδετεία. Η ταινία κεφαλής επικολλάται στο μπλοκ του βιβλίου με διπλή κολλητική ταινία. Δεν απαιτεί καθαρισμό.
| Μοντέλο | MF-HBM420 |
| Τροφοδοσία | 220V, 1 Φάση, 50HZ |
| Ισχύς Κύριας Μονάδας | 1.5KW |
| Συμπιεστής Αέρα | 6Bar |
| Ταχύτητα Μηχανής | 700 ΤΕΜ/ ώρα |
| Πάχος Μπλοκ Βιβλίου | 10-60mm |
| Μέγεθος Μπλοκ Βιβλίου (Μέγιστο) | 350x420mm |
| Μέγεθος Μπλοκ Βιβλίου (Ελάχιστο) | 100x100mm |
| Διαστάσεις Μηχανής (Μ×Π×Υ) | 700×850×1550mm |
| Βάρος Μηχανής | 270kg |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360