| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Μοντέλο: | MF-SMART390A | Μέγιστη ταχύτητα: | 600 τμχ/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης: | 380*270mm (μέγιστο) | Δυναμικό: | 380/220V,3PH,50/60HZ |
| Μοντέλο πάχους: | 4 έως 60 mm | Εγγύηση: | 12 μηνών |
| Ανταύγειες: | αυτόματη, μεγάλη πίεση | Εφαρμογή: | Τυπογραφείο, εκδοτικό γραφείο, βιβλιοδέσμη |
| Καταχωρίζω: | Μηχανή κατασκευής σκληρού εξώφυλλου βιβλίου, σημειωματάριο, φωτογραφικό βιβλίο | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή σχηματισμού αρθρώσεων σκληρής επιφάνειας 380*270mm,600PCS/H Εγκατασκευή μηχανής,Μηχανή PLC με σκληρή κάλυψη |
||
Αυτόματη Μηχανή Εισαγωγής και Διαμόρφωσης Σύνδεσης για τη βιβλιοδεσία σκληρόδετων σημειωματάριων MF-FAC390A
Γραμμή Εισαγωγής & Διαμόρφωσης Σύνδεσης Έξυπνου Βιβλίου 390*297mm (Ένα Τράβηγμα Δύο) 600 ΤΕΜ/Ω MF-Smart390A
Το μοντέλο MF-FAC390A Auto Casing In and Hydraulic Nipping machine βασίζεται στο μοντέλο MF-FAC390. Για την αύξηση της ταχύτητας, ενημερώσαμε τη μονάδα πίεσης και πτύχωσης. Το MF-FAC390A διαθέτει δύο σταθμούς μονάδας διαμόρφωσης σύνδεσης. Η ταχύτητά του φτάνει τα 600 τεμάχια ανά ώρα. Χρησιμοποιείται ευρέως για φωτογραφικά βιβλία, βιβλία με εικόνες, σκληρόδετα βιβλία, σημειωματάρια, καθώς και για εκείνα τα σημειωματάρια που δεν έχουν σκληρή πλάτη.
| Μοντέλο | MF-FAC390A |
| Τροφοδοσία | 380V, 50HZ |
| Ισχύς Κεντρικής Μονάδας | 9kw |
| Πάχος Σώματος Βιβλίου | 4-60mm |
| Μέγεθος Σκληρού Χαρτονιού (Μέγιστο) | 380*270mm |
| Μέγεθος Σκληρού Χαρτονιού (Ελάχιστο) | 100*100mm |
| Ταχύτητα εν σειρά | 600 τεμάχια |
| Διαστάσεις Μηχανής (Μ×Π×Υ) | 4950*2650* 2000mm |
| Βάρος Μηχανής | 2000kg |
![]()
Αυτό το μοντέλο αποτελείται από πέντε μέρη: Μέρος Εισαγωγής, Μέρος Πίεσης και Πτύχωσης, Μέρος Παράδοσης, Σταθμός Ισχύος, Σταθμός Ελέγχου.Αυτόματη τροφοδοσία θηκών με λειτουργία πτύχωσης θηκών;
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360