| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-FEM450 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Σχήμα: | MF-FEM450 | Ταχύτητα: | 1500 τεμάχια/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης: | 310*450 mm (μέγιστο) | Συνδεδετικό: | 140*190mm (λεπτο) |
| Τετάρτη: | 380V,3PH,50/60HZ | εγγύηση: | 12 μήνες |
| Συνήθως: | Μηχανή εφαρμογής ελαστικών ταινιών σε σκληρή θήκη | Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο, μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση |
| Επισημαίνω: | Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για σημειωματάρια,Μηχανή Εφαρμογής Ελαστικής Ταινίας,Μηχανή σύνδεσης ελαστικών ταινιών για σημειωματάρια |
||
Μηχανή Εισαγωγής Ελαστικής Ταινίας για Κουτί Βιβλίων, Μηχανή Συνδέσεως Νοτ-μπουκ με σκληρό εξώφυλλο MF-FEM450
Η πλήρης αυτόματη μηχανή εισαγωγής ελαστικής ταινίας MF-FEM450 χρησιμοποιείται για την εφαρμογή της ελαστικής ταινίας σε σκληρές θήκες διαφόρων φορητών υπολογιστών.Αυτό το μοντέλο εξοικονομεί σημαντικά το εργατικό δυναμικό και ενισχύει σημαντικά το δεσμευτικό αποτέλεσμα.
| Σχήμα | MF-FEM450 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50HZ |
| Ταχύτητα | 1500 τεμάχια/ώρα |
| Μέγιστη κάλυψη Μέγεθος | 310x450MM |
| Μίνι κάλυψη Μέγεθος | 140x190MM |
| Ελαστικό περιθώριο ζώνης | 15-20 mm |
| Μέγεθος ελαστικής ζώνης | 6-10 mm |
| Μοντέλο | 1.5-4mm |
| Δύναμη | 6 kw |
| Μέγεθος μηχανής | 2650x1600x1650MM |
| Βάρος | 1300 κιλά |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360