| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-SCM500A |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
|---|---|
| Τιμή: | USD/CNY/EUR |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | MF-SCM500A | Ταχύτητα: | 180 τεμάχια/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 430*780 mm | Δυναμικό: | 380/220V,3PH,50/60HZ |
| Εφαρμογή: | Τυπογραφικές μηχανές μικρής διάρκειας | Καταχωρίζω: | Κουτί για βιβλία σκληρής επιφάνειας, σημειωματάρια |
| Επισημαίνω: | Μηχανή δέσμευσης βιβλίων σκληρής κάλυψης 80gm,Μηχανή δέσμευσης βιβλίων σκληρής επιφάνειας 180pcs/h,Μηχανή κατασκευής εξώφυλλας άλμπουμ 140*140mm |
||
Μηχανή Κατασκευής Εξωφύλλων Άλμπουμ, Μηχανή Κατασκευής Σκληρών Εξωφύλλων για βιβλία φωτογραφιών MF-SCM500A
180 τεμ/ώρα Ημιαυτόματη Μηχανή Κατασκευής Σκληρών Εξωφύλλων Φωτογραφικών Άλμπουμ, Μηχανή Βιβλιοδεσίας
Αυτή η Ημιαυτόματη Μηχανή Κατασκευής Θηκών MF-SCM500A χρησιμοποιείται κυρίως στην κάλυψη και συμπίεση διαφόρων σημειωματάριων, βιβλίων φωτογραφιών (φωτογραφικών άλμπουμ), φακέλων, πιστοποιητικών, βιβλίων με σκληρό εξώφυλλο. Αυτή η διαδικασία ολοκληρώνεται εύκολα σε δύο φορές και στις δύο πλευρές ταυτόχρονα από έναν χειριστή. Είναι ο καλός συνεργάτης της μετα-τύπωσης, ειδικά της ψηφιακής μετα-τύπωσης.
| Μοντέλο | MF-SCM500A |
| Τροφοδοσία | 380V/220V, 50HZ |
| Ισχύς Κύριας Μονάδας | 5.2kw |
| Ταχύτητα Εργασίας | 1-3 ΤΕΜ/λεπτό |
| Πάχος Χαρτονιού | 1-4mm |
| Πλάτος Σπονδυλικής Στήλης Σκληρού Εξωφύλλου (Ελάχιστο) | 9mm |
| Μέγεθος Ανοιχτού Βιβλίου (Μέγιστο) | 780x430mm |
| Μέγεθος Ανοιχτού Βιβλίου (Ελάχιστο) | 140x140mm |
| Διαστάσεις Μηχανής (Μ×Π×Υ) | 1780×1620×1400mm |
| Πάχος Χαρτιού | 80-200g |
| Βάρος Μηχανής | 550kg |
● Αυτόματη ώθηση χαρτονιού;
● Πνευματικό ποδοδιακόπτη
● Σύστημα PLC
● Χρήση κόλλας θερμής τήξης
● Γρήγορη ταχύτητα ρύθμισης.
● Ρυθμίστε το μέγεθος του χαρτονιού περιστρέφοντας τον τροχό χειρός
● Σωλήνας φωτός μέσα στο τραπέζι εργασίας κάνει τη θέση πιο ακριβή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360