| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | ΜF-203 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Συνήθως: | Μηχανή στρογγυλοποίησης γωνιών σε σκληρή θήκη | ΤΑΧΥΤΗΤΑ: | 900-1500 τεμάχια/ώρα |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος: | 125 έως 415 mm | Τετάρτη: | 220v, 1ph |
| Εφαρμογή: | σημειωματάρια, βιβλία σκληρού εξώφυλλου, ημερολόγια, κλπ. | εγγύηση: | 1 έτος |
| Επισημαίνω: | Μηχανή στρογγυλοποίησης γωνίας 1500 τεμάχια/ώρα,R10 R12 Μηχανή στρογγυλοποίησης γωνίας,CE R12 Ηλεκτρική στρογγυλή κοπής γωνίας |
||
Η μηχανή στρογγυλοποίησης γωνιών θήκης βιβλίων για σκληρόδετα βιβλία MF-203 χρησιμοποιείται για τη στρογγυλοποίηση των γωνιών των θηκών χωρίς να αλλάζει η αρχική διαδικασία κατασκευής των θηκών. Για να δημιουργηθούν διαφορετικά μεγέθη στρογγυλεμένων γωνιών, χρειάζεται μόνο αλλαγή καλουπιών, κάτι που είναι πολύ γρήγορο. Αυτό το μοντέλο διαθέτει έλεγχο θερμοκρασίας, καθυστέρηση πίεσης και λειτουργία καταμέτρησης.
| Μοντέλο | MF-203 |
| Μέγεθος θηκών | 125-415mm |
| Γωνία | R6,R8,R10,R12 |
| Ταχύτητα | 15-25 τεμ/λεπτό |
| Ισχύς | 220V |
| Πίεση αέρα | 0.6 MPA |
| Συνολικές διαστάσεις | Μ1000*Π780*Υ1370mm |
1. Δημιουργία στρογγυλεμένης γωνίας από χαρτόνι
2. Δημιουργία θηκών με ίσια γωνία
3. Στρογγυλοποίηση της ίσιας γωνίας με αυτό το μοντέλο.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360