| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MAUFUNG |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MF-320 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
|---|---|
| Τιμή: | USD/CNY/EUR |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια για εξαγωγές |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ / μήνα |
| Καταχωρίζω: | Σκληρό κουτί, κουτί δώρου, κουτί κινητού, κοσμήματα | Ταχύτητα: | 25 τεμάχια/λεπτο |
|---|---|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος: | 300*300*120mm | Δυναμικό: | 220v, 1ph |
| Ελάχιστο μέγεθος: | 40*40*10mm | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή σχηματισμού κιβωτίων 300*300*120mm,Μηχανή σχηματισμού κουτιών 40*40*10mm,Μηχανή κατασκευής κουτιών από χαρτόνι 220V 1PH |
||
Μετά την ολοκλήρωση της τοποθέτησης του τεχνητού κουτιού και του χαρτιού, βάλτε το κουτί στο καλούπι.Ακρόαση και ΣχηματισμόςΑυτό το μηχάνημα είναι υψηλής απόδοσης και μπορεί να κάνει 15-25 τεμάχια κουτιού ανά λεπτό.Όλα τα παραπάνω πλεονεκτήματα το καθιστούν την πρώτη επιλογή για προτιμώμενη επεξεργασία του κουτιού δώροΚουτί με καπέλο.
|
Σχήμα |
MF-320 |
| Μέγεθος κουτιού (μέγιστο) | 300*300*120mm |
| Μέγεθος κουτιού ((min.) | 40*40*10mm |
| Δύναμη | 2.2KW |
| Τετάρτη | Εναλλακτικός ρεύμα 220V |
| Ταχύτητα | 15-25Pcs/Min |
| Πίεση αέρα | 00,6-0,8MPa |
| Καθαρό βάρος | 900 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 1180*920*2000 χιλιοστά |
| Τύπος κόλλας | Πυκνωτική κόλλα θερμής τήξης (μεσαία ξήρανση) |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Marry Qu
Τηλ.:: 86-13763211611
Φαξ: 86-0769-21662570
1000pcs/h Εγκεφαλίδα βιβλίου σε μηχανή σκληρό εξώφυλλο μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SKJ380AS
Πλήρως αυτόματο R6 R8 R10 Μηχανή κοπής διπλής στρογγυλής γωνίας Maufung Notebook Machine MF-ACM380
Μηχανή εισαγωγής ελαστικών ταινιών για ημερολόγια MF-SEM450
17pcs/Min 360x270mm Semi Auto Book Casing στο μηχάνημα MF-SKJ380AS
Μηχανή τυποποίησης βιβλίων υδραυλικής σύνθεσης 560*450mm 80mm
Maufung Semi Auto A5 Double Loop Twin Coil Notebook Wire O Συνδετική μηχανή MF-SDM520
CE Twin Coil 25pcs/Min 360mm Σπειροειδής μηχανή δέσμευσης βιβλίων MF-SDM360